Bezpiecznie w sieci i Wynalazki

BEZPIECZNIE W SIECI

5. lutego w szpitalu w Zdrojach wychowawca zespołu klas gimnazjalnych II – III na psychiatrii przeprowadził zajęcia na temat bezpieczeństwa w internecie i ochrony danych osobowych. Lekcja odbyła się w formie pogadanki podczas której uczniowie wykonywali plakat. Gimnazjaliści wykazali się dużą świadomością zagrożeń wynikających z korzystania z różnych form aktywności w sieci.

WYNALAZKI

Na lekcji fizyki jedna z naszych nauczycielek realizowała ciekawy temat o wynalazkach i wzorach użytkowych. Podczas spotkania uczniowie rozwiązywali quizy o wynalazkach oraz wykonali plakat.

Bezpieczeństwo w sieci i Wynalazko

BEZPIECZNIE W SIECI