TURNIEJ WIEDZY

Dnia 19 czerwca b.r. w szpitalu  „Zdroje” odbył się Turniej Wiedzy Niemiecko-Angielskiej. Uczniowie-pacjenci naszej szkoły z klasy VII oraz z klas gimnazjalnych i licealnych próbowali swoich sił w rozwiązywaniu zadań dotyczących krajów niemiecko-  i anglojęzycznych. Uzupełniali mapy geograficzne, układali puzzle,odgadywali przysłowia, zagadki muzyczne i rozwiązywali krzyżówkę. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodkie nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

ZDROWE KINO

19 czerwca 2018 r. na oddziale pediatrii szpitala przy ul. Unii Lubelskiej zainaugurowaliśmy już prawie wakacyjne „zdrowe kino”. Projekcji filmu zatytułowanego „Merida Waleczna” towarzyszyły naturalne przekąski, czyli kawałki marchewki oraz owoce zamiast popcornu i czipsów. W ten sposób chcemy propagować dobre nawyki żywieniowe.