Wyniki szkolnego etapu „Konkursu plastycznego techniką dowolną o tematyce działkowej”

Wyniki szkolnego etapu
„Konkursu plastycznego techniką dowolną o tematyce działkowej”

• Owady zapylające na działce
  • Warzywa i kwiaty na działce,

którego organizatorem jest

Polski Związek Działkowców
Okręg w Szczecinie
Ul. Uznamska 4
70-853 Szczecin

Na konkurs plastyczny o tematyce działkowej złożonych  zostało 29 prac wykonanych przez pacjentów szczecińskich szpitali – uczniów Zespołu Szkół Szpitalnych w Szczecinie

Z wielką przyjemnością informujemy, że prace ocenione zostały następująco:

• I MIEJSCE – Julia Z. z Koszalina
  • II MIEJSCE – Natalia K. z Gorzowa Wlkp.
  • III MIEJSCE – Magdalena K. z Gryfina

Zgodnie z warunkami konkursu ogłoszonymi przez organizatora, do dalszego etapu przekazane  zostały prace następujących autorów:

1. Jakub J. z Goleniowa
  2. Oksana L. ze Szczecina
  3. Karolina K. z Choszczna
  4. Hania M. z Budzistowa
  5. Magdalena K. z Gryfina
  6. Julia Z. z Koszalina
  7. Milena NG. ze Szczecina

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas Okręgowych Dni Działkowca 2018 lub w inny sposób ogłoszony przez Organizatora.

Lista osób nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie internetowej Okręgu PZD w Szczecinie w zakładce konkursy.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!