MIKOŁAJKI „NA ARKOŃSKIEJ”

Aby tradycji stało się zadość i na twarzach dzieci zagościł uśmiech, mali uczniowie – pacjenci wzięli udział w zabawach mikołajkowych w szpitalu przy ul. Arkońskiej.
Po pokazie prezentacji o św. Mikołaju dzieci zagrały w mikołajkowa grę. Dużo radości sprawiło również dekorowanie świątecznych pierniczków. Na koniec zabawy zostały wręczone paczki.
I.K i H.G

MIKOŁAJKI „NA UNII”

Tradycyjnie, jak co roku, 6 grudnia w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej świętowaliśmy mikołajki. Dzień wypełniony był różnymi atrakcjami.   Zaczęliśmy od warsztatów plastycznych, na których uczniowie wykonali kartki bożonarodzeniowe i świąteczne witraże. Oczywiście był Mikołaj i mnóstwo  prezentów.   Na zakończenie  uczniowie obejrzeli występ  Teatru Rozmaitości  „GWITAJCIE”.