Dzień Dziecka – szpital przy ul. Arkońskiej

Dzień Dziecka w szpitalu przy ul. Arkońskiej upłynął nam radośnie na wspólnej zabawie. Uczniowie oglądając prezentację,  uczestnicząc w grach  ruchowych, rozwiązując zagadki, rebusy czy kalambury, oddali się beztroskiej rozrywce zapominając o problemach i kłopotach. Wszystkie dzieci, nawet te które nie mogły wziąć  udziału w spotkaniu, obdarowane zostały upominkami i słodkościami.

DZIEŃ DZIECKA I ZLOT ABSOLWENTÓW

1 czerwca spotkaliśmy się na patio SPSK nr 1 na zabawie z okazji Dnia Dziecka połączonej ze Zlotem Absolwentów. Od wielu już lat jest to wielkie wydarzenie dla obecnych i byłych pacjentów oddziałów, którym patronuje św. Mikołaj. Atrakcje były różne i każdy mógł wybrać coś dla siebie, choć czasami trudno było zdecydować się od czego zacząć : od zjedzenia lodów, waty cukrowej, popcornu, potraw z grilla, czy od wykonania sobie „tatuażu”, fotki w fotobudce, zdjęcia   z superbohaterami, a może namalowania obrazu, „wyczarowania” gigantycznej bańki mydlanej, zatańczenia zumby ? A tu jeszcze kuszą przejażdżki traktorem, pokazy strażackie, popisy „pograniczników”, zabawy z animatorem. Dla każdego coś miłego, fajnego, atrakcyjnego. Powtórka za rok !