TYDZIEŃ KOLORÓW

W dniach 13-23 września nasz szpital mienił się prawdziwą feerią barw za sprawą V edycji autorskiego projektu arteterapeutycznego nauczycielki Moniki Kisielewicz o wymownej nazwie „Tydzień kolorów”.

Podczas jego realizacji nasi uczniowie wzięli udział w zabawach z Kolorowymi Klaunami, którzy odwiedzili szpital, by wspólnie świętować Dzień Kropki.

Podczas kolorowego tygodnia uczniowie brali udział w licznych warsztatach malarskich, scrapbookingowych, a także uczestniczyli w Koncercie „Kolorowej piosenki” w wykonaniu Małgorzaty i Bartłomieja Michalczyków wraz z podpiecznymi Studia Wokalnego „Edu Voice” – Hanną Malanowską i Zuzanną Ciszewską. Punktem kulminacyjnym projektu był Dzień Balonika, podczas którego mali pacjenci otrzymali kolorowe baloniki z helem. I tu ogromne podziękowania należą się ArtParty hel Szczecin – to dzięki Państwu szpitalne sale stały się kolorowe!

Wyrazy wdzięczności należą się również zaangażowanym w projekt nauczycielkom – Beacie Grzybowskiej, Magdalenie Hałasie, Dominice Straszewskiej oraz Beacie Dejewskiej.