Dzień Tabliczki Mnożenia

Zespół Szkół Szpitalnych kocha wszelakie akcje, które mają na celu naukę poprzez zabawę. Zatem z ogromną przyjemnością Panie z edukacji wczesnoszkolnej oraz uczące matematyki, wraz z uczniami- pacjentami, przyłączyły się do IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Akcja trwała od 30 września do 4 października 2019 roku. Przez cały tydzień nasi podopieczni ćwiczyli mnożenie pod czujnym okiem Pań koordynatorek, by podczas piątkowego finału wyłonić mistrzów tabliczki mnożenia.
Całą akcję uświetnił mini audyt uczniów z klas 4-6,  którzy pod hasłem: „ Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”, weryfikowali znajomość tabliczki mnożenia.  Do tej zabawy włączony został również personel medyczny, który rachować potrafi bardzo dobrze i na który my wszyscy możemy zawsze liczyć.