Ho, Ho, Ho…

Ten okrzyk znają wszyscy! I wszyscy czekają,by ten okrzyk usłyszeć! A w szczególności dzieci, które cały rok starały się być grzeczne, miłe i uczynne, by 6 grudnia znaleźć upominek pod poduszką.

Nasi uczniowie-pacjenci też czekali na ten szczególny dzień, a my dołożyliśmy wszelkich starań, by Mikołajki spędzone w szpitalu były jak najbardziej wyjątkowe i niepowtarzalne.

We wszystkich szpitalach, czyli przy ul. Arkońskiej, Unii Lubelskiej, na Pomorzanach i w Zdrojach od samego rana na wszystkich oddziałach było bardzo wesoło i świątecznie. Uczniowie-pacjenci mieli bardzo dużo atrakcji -ozdabiali pierniki, śpiewali kolędy, rysowali i malowali, sprawdzali swoje umiejętności cyrkowe, a także brali udział w konkursach, które przygotowała młodzież z zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Gryfina.

Oczywiście tego dnia nie mogło obyć się bez wizyty Mikołaja, który obdarował paczkami wszystkie dzieci przebywające w szpitalu.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy pomagali, by ten dzień był dla dzieci wyjątkowy.

Z serca płynące „DZIĘKUJĘ” dla personelu medycznego,który tego dnia był bardzo wyrozumiały, dla Pani Joanny Ulaszewskiej i Pani Anny Dudarewicz oraz Ich Wychowanków z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 z Gryfina za przygotowanie konkursów, kolęd i paczek dla dzieci, dla Koła Gospodyń Wiejskich „Barka” z Żabnicy za wspaniałe prezenty oraz wszystkim zaangażowanym, którzy sprawili, ze tegoroczne Mikołajki były wyjątkowe.