Spotkanie z przyrodą

Dzięki pani Urszuli Czapiewskiej, Ośrodek Edukacji Leśnej w Gryfinie pozostaje od lat przyjacielem naszej szkoły i pomaga uczniom w powrocie do zdrowia, poprzez atrakcyjną edukację i zabawę, która zawsze ukoronowana jest wspaniałymi nagrodami.
Początek Nowego Roku przywitaliśmy ciekawymi zajęciami przeprowadzonymi przez panią Urszulę Czapiewską  w szpitalu w Zdrojach. Zostaliśmy poinformowani, co to jest las i na czym polega praca leśnika, a także poznaliśmy rozwój i życie żab. Dowiedzieliśmy się tez mnóstwo ciekawostek na temat tych małych, ale ważnych mieszkańców lasu.
Na koniec spotkania nie mogło zabraknąć konkursów – wiedza i umiejętności oraz praca zespołowa gwarantowały zwycięstwo!
Dziękujemy Pani Urszuli za dzielenie się z naszymi uczniami swoją wiedzą i uatrakcyjnienie ich pobytu w szpitalu wartościową rozrywką oraz za wspaniałe prezenty, które cieszą po dziś dzień!