Ach…c贸偶 to by艂y za bale!!!馃槏馃帀馃巿

Tradycj膮 naszej szko艂y jest organizacja bal贸w karnawa艂owych we wszystkich szpitalach. I tak pod koniec stycznia odby艂y si臋 one we wszystkich szpitalach, w r贸偶nej formie, bo zdrowie naszych uczni贸w-pacjent贸w najwa偶niejsze鈽锔 Jednak wszyscy bawili si臋 znakomicie 馃拑馃巿馃帀
A by艂o tak:
20 stycznia przy szpitalu przy ul. Arko艅skiej odby艂o si臋 spotkanie karnawa艂owe, podczas kt贸rego dzieci obejrza艂y prezentacj臋 multimedialn膮. Dowiedzia艂y si臋, gdzie odbywaj膮 si臋 i jak wygl膮daj膮 najs艂ynniejsze karnawa艂y na 艣wiecie, w Europie oraz w Polsce.
W drugiej cz臋艣ci spotkania bawili艣my si臋 w kodowanie. Dzieci kodowa艂y na macie i na papierze, a tak偶e gra艂y w „Trzy linie”, budowa艂y wie偶e z warunkami i pisa艂y dyktando graficzne 馃搻
聽Na koniec wszyscy uczestnicy, a tak偶e dzieci, kt贸re musia艂y pozosta膰 w 艂贸偶kach na oddzia艂ach otrzyma艂y pluszowe niespodzianki

29 stycznia odby艂y si臋 trzy bale, w trzech szpitalach…馃巿馃帀馃巰

„FIKU MIKU JU呕 W KOMINIE”
Pod takim has艂em bawili艣my si臋 w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej na 鈥瀀XV Balu Karnawa艂owym” 馃帀馃帀馃帀prowadzonym charytatywnie przez aktor贸w Agencji Artystycznej Krzysztofa Gajewskiego. By艂y wyst臋py, taniec, konkursy z nagrodami, prezenty, a na koniec jubileuszowy tort ufundowany przez cukierni臋 „Bajdek”. 馃巶馃巶馃巶Ka偶dy uczestnik naszego balu ko艅czy艂 to wyj膮tkowe popo艂udnie w fantastycznym nastroju.馃帄馃帄馃帄
Natomiast w szpitalu na Pomorzanach szalona zabawa odby艂a si臋 w rytmach weso艂ej, skocznej muzyki. Wszystkie ch臋tne dzieci mog艂y pomalowa膰 twarze 馃帹oraz przebra膰 si臋 za ksi臋偶niczki馃憫, rycerzy i inne postacie z bajek. 馃帋Podczas zabawy dzieci bra艂y udzia艂 w licznych konkursach. 馃す鈥嶁檧锔廈y艂o przechodzenie pod lin膮, ta艅ce na gazecie, walka o krzese艂ko, wy艣cigi z 艂y偶eczkami i ping-pongiem, przerzucanie pi艂ek oraz niesamowity pojedynek na s艂omki i nakr臋tki. Dzieci bawi艂y si臋 znakomicie馃挮馃挮馃挮

W szpitalu 鈥瀂droje鈥 panowa艂 za艣 klimat lat 20. i 30. ubieg艂ego wieku 馃槈
Dzieci, kt贸re licznie przyby艂y na imprez臋, uczy艂y si臋 Charlestone鈥檃, odgadywa艂y z kt贸rej dekady s膮 prezentowane utwory muzyczne,馃幖馃幖馃幖 a tak偶e uczestniczy艂y w licznych konkurencjach tanecznych.馃拑