Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

25 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Był apel z pięknym programem artystycznym i piosenką-niespodzianką napisaną przez naszych uczniów, a dla tych, którzy musieli pozostać na swoich salach były zagadki, wakacyjne rady i niespodzianki!
Po męczących miesiącach nauki nasi uczniowie rozpoczęli zasłużone wakacje. A my zbieramy siły, by od września znów  z pełną mocą uczyć i  inspirować!

Noc Świętojańska

23 czerwca, szpitalu przy Unii Lubelskiej, uczniowie-pacjenci  przygotowywali się do Nocy Świętojańskiej zgłębiając  wiadomości na temat najkrótszej nocy w roku, kwiatu paproci, a także wijąc wianki.

Szkoda, że nie puszczaliśmy ich na wodę…

„Napisz list, napisz kartkę z wakacji”

Akcją ” Napisz list, napisz kartkę z wakacji” przeprowadzoną 21 czerwca, zachęcaliśmy naszych uczniów w szpitalu przy Unii Lubelskiej, do przygotowania kartki o tematyce wakacyjnej. Dzieci poznały historię skrzynki pocztowej, znaczka oraz poczty.  Redagowały też oryginalne pozdrowienia wykazując się ogromną kreatywnością.

A oto efekty tych wspaniałych zajęć!