„Kupon na dobry dzień”

W ramach projektu „Z kulturą mi do twarzy” uczniowie uczestniczyli w zajęciach „Kupon na dobry dzień”. Obejrzeli film na temat relacji międzyludzkich, po którym wywiązała się ciekawa dyskusja. Wykonali kupony na przyjemności dla wybranych przez siebie osób. Podsumowujący zgodnie stwierdzili, że uwielbiają sprawiać swoim bliskim miłe niespodzianki.

Wyniki konkursu „Maluję wiersze Jana Brzechwy”

Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego dla klas I, II i III szpitalnych i sanatoryjnych szkół podstawowych pt.:

„MALUJĘ WIERSZE JANA BRZECHWY”

Na organizowany przez naszą szkołę konkurs nadesłano  wiele pięknych, kolorowych, niepowtarzalnych prac.
Po burzliwych obradach komisja, w której skład weszli nasi nauczyciele: Danuta Rauza, Beata Grzybowska, Agata Paszkowska-Malarz i Iwona Kiełdanowicz, wyłoniła następujących zwycięzców:

Miejsce I – KACPER JABŁOŃSKI – Szkoła Podstawowa nr 101 we Wrocławiu

Miejsce II- BARTOSZ PILARSKI – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie

Miejsce III – FILIP BUKOWSKI – Zespół Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy

Ponieważ wybranie trzech najpiękniejszych prac było niezmiernie trudne, komisja wytypowała również liczne grono osób wyróżnionych.

Wyróżnienia:

FILIP KAWECKI – Szkoła Podstawowa nr 101 we Wrocławiu

MARIA JAŁOCHA – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie

WERONIKA PIĄTKIEWICZ – Zespół Szkół nr 12 we Wrocławiu

MAJA DZWONEK – Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

JULIA RUDNICKA – Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie

FILIP SIEDLECKI – Zespół Szkół nr 15 W Białymstoku

KATARZYNA DEMBNA – Dolnośląski Zespół Szkół Przyszpitalnych w Wałbrzychu

Zwycięzcom gratulujemy! A wszystkim uczestnikom i ich opiekunom bardzo dziękujemy za nadesłane prace.

Informujemy, że dyplomy i nagrody, oraz podziękowania dla nauczycieli zostaną przesłane pocztą.