Dzień Dziecka

W tym szczególnym dniu dzieci miały okazję oderwać się od codziennych trosk i zanurzyć w świat zabawy i kreatywności. Jedną z atrakcji były warsztaty z origami, które przyniosły wiele radości i uśmiechu na twarzach naszych małych pacjentów. Dzieci z entuzjazmem składały kolorowe kartki papieru, tworząc piękne zwierzątka.

Następnie przyszedł czas na gry i zabawy, które wywołały mnóstwo uśmiechów. Dzieci świetnie się bawiły, biorąc udział w konkursach i grach, podczas których wykazały się niezwykłą kreatywnością, zręcznością i spostrzegawczością. Quiz muzyczny oraz podchwytliwe pytania również dostarczyły wielu pozytywnych emocji – dzieci wykazały się dużą wiedzą i sprytem.

Na koniec czekała miła niespodzianka w postaci prezentów za które dziękujemy firmie „EuroAfrica” oraz słodkiego poczęstunku, za który serdecznie dziękujemy cukierni Malinowej oraz firmie „Dobosz”. Słodkości i prezenty dodatkowo umiliły ten wyjątkowy dzień.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Dzięki Waszemu wsparciu na twarzach naszych małych i dużych uczniów-pacjentów zagościł uśmiech. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych obchodów!