Rozstrzygnięcie konkursu matematyczno – plastycznego „Matematyka w obrazie”

Dnia 13 czerwca2024r. został rozstrzygnięty wewnątrzszkolny konkurs pt.: „Matematyka w obrazie”, zorganizowany przez Beatę Dejewską i Katarzynę Rupert nauczycielki Zespołu Szkół Szpitalnych w Szczecinie.

Celem konkursu było kształtowanie świadomości znaczenia matematyki w życiu codziennym, popularyzacja matematyki oraz rozwijanie wrażliwości i wyobraźni uczniów. Konkurs adresowany był do uczniów Zespołu Szkól Szpitalnych w Szczecinie. Wpłynęło 12  prac wykonanych pod opieką 4 nauczycieli.

Laureatami konkursu zostali:

Kategoria I – klasy 1 -4 SP :

Wpłynęła jedna praca .

I miejsce –  Jakub kl. 3

 Kategoria II – klasy 5 – 8SP:

 1 miejsce – Alicja kl. 8

2 miejsce –  Róża kl. 7

3 miejsce –  Ziemowit kl. 6

Kategoria III – klasy Szkoły Ponadpodstawowe:

 1 miejsce –  Amelia kl. I

2 miejsce  –  Julia kl. II

3 miejsce  –  Nikodem kl.II

Wyróżnienie

Nikola kl. II

 

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie składamy gratulacje!

Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w szpitalu w Zdrojach w Szczecinie. Nagrody i dyplomy wyślemy pocztą.

 

Organizatorki

Beata Dejewska

Katarzyna Rupert

Wyniki II edycji konkursu plastycznego pt.: „Wiesz?… Podoba mi się ten zwierz!”

Oto wyniki II edycji konkursu plastycznego pt.: „Wiesz?… Podoba mi się ten zwierz!”
pod nowym tytułem „No nie wierzę… To niesamowite zwierzę!”
Prace nagrodzone w kategorii klas I – III:
I miejsce: praca „Świnki morskie: Chrupek, Chrupcio i Chrumpa”, autorka Amelia
Jedynak, kl. III, ZSS nr 3 w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie;
II miejsce: praca „Sowa Borys”, autor Ignacy Warmbier, kl. I, SP nr 10 przy Szpitalu
Dziecięcym Polanki w Gdańsku;
III miejsce ex aequo – prace: „Bianka – żółw”, autorka Michalina Kosińska, kl. III,
ZPO przy Mazowieckim Centrum Rehabilitacji Dzieci „Solidarność” w Radziszowie
i „Pies Piksel”, autorka Nikola Chruścińska, kl. III, SP 10 przy Szpitalu Dziecięcym
Polanki w Gdańsku;
Dodatkowo wyróżniono prace:
„Lew”, autorka Aleksandra Sipiorska, kl. III, ZS im. M. Kotańskiego, Inowrocław;
„Pies Bafi”, autorka Marcelina Proczak, kl. III, ZSS w Szczecinie;
„Jeż”, autor Jakub Dutkiewicz, kl. III, ZSS w Szczecinie;
„Patyczak indyjski Feliks”, autor Szymon Popławski, kl. I, ZSS nr 3 w
Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie;
„Aksolotl, meksykański płaz”, autor Marcel Mały, kl. I, ZPS w Olsztynie
Prace nagrodzone w kategorii klas IV – VI:
I miejsce: praca „Kot Pantera”, autorka Nikola Zwolińska kl. VI, ZPO przy
Mazowieckim Centrum Rehabilitacji Dzieci „Solidarność” w Radziszowie;
II miejsce: praca „Kot Kiełek”, autorka Maria Bobek, kl. V, ZS przy Wojewódzkim
Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdrój;
III miejsce ex aequo – prace: „Pawiozwierzę”, autorka Anna Nikołajuk-Stasiuk,
kl. IV, ZS nr 15 przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku
i „Kogut Ryszard – ptactwo domowe”, autor Jędrzej Wodniak, kl. V, ZPO przy
Mazowieckim Centrum Rehabilitacji Dzieci „Solidarność” w Radziszowie;
Prace wyróżnione:
„Pantera śnieżna Tofii”, autorka Kira Vruchinskaya, kl. VI, ZS przy Wojewódzkim
Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdrój;
„Wiewiórka Stanisła”, autor Antoni Jędrzejczyk, kl. IV, ZS przy Wojewódzkim
Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdrój;
„Panda wielka”, autor Dawid Biernat, kl. VI, ZSO w Mazowieckim Centrum
Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku;
„Kangur”, autorka Zofia Lisik, kl. V, ZSS w Szczecinie;
„Pies Rambo”, autorka Wiktoria Szamocka, kl. IV, ZS nr 33 w Bydgoszczy;
„Kot Czarodziej”, autorka Lidia Kułak, kl. IV, ZS nr 15 przy Uniwersyteckim Szpitalu
Klinicznym w Białymstoku;
„Kotek Fuks”, autorka Anna Pruchnicka, kl. IV, ZS nr 15 przy Uniwersyteckim
Szpitalu Klinicznym w Białymstoku;

Prace nagrodzone w kategorii klas VII – VIII:
I miejsce ex aequo – prace: „Lew Piotrek”, autor Maciej Adamonis, kl. VII, SP nr 10
przy Szpitalu Dziecięcym Polanki w Gdańsku i „Sowa Piórko”, autorka Milena
Rojek, kl. VII, ZPO przy Mazowieckim Centrum Rehabilitacji Dzieci „Solidarność”
w Radziszowie;
II miejsce: praca „Hipopotam Leonard”, autor Fabian Graszek, kl. VII, SP nr 10 przy
Szpitalu Dziecięcym Polanki w Gdańsku;
III miejsce: praca „Kot półperski Luna”, autor Michał Niedzielski, kl. VII, ZSS nr 3
w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie;
Prace wyróżnione:
„Kapibary”, autorka Julia Szalast, kl. VIII, ZSS w Szczecinie;
„Mysz polna”, autorka Oliwia Kowalska, kl. VII, ZPO przy Mazowieckim Centrum
Rehabilitacji Dzieci „Solidarność” w Radziszowie;
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Wyniki konkursu pt. „Rodzina Muminków”

Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-czytelniczego pt. „Rodzina Muminków”

Dnia 19 marca 2024r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt. „Rodzina Muminków”. Prace były oceniane w czterech kategoriach wiekowych:

-Klasy  I-III SP

-Klasy  IV-VI SP

-Klasy  VII-VIII SP

-Klasy  I- IV LO

LISTA ZWYCIĘZCÓW:

Kategoria I-III SP:

I MIEJSCE  Jakub Dudkiewicz kl.III (opiekun p.D.Kostrakiewicz);

II MIEJSCE Antonina Kiner kl.III;

III MIEJSCE Michał Szulczewski kl.II (opiekun p.J.Masłowska);

Wyróżnienia:

Igor Kirchof kl.III (opiekun p. J. Masłowska), Marcelina Proczak kl.III (opiekun p.K. Pribe);

Alicja Kulczyńska kl.I (opiekun p. E. Bąbolewska), Bianka Frąckowiak kl.III (opiekun p. D. Rauza);

Kategoria IV-VI SP:

I    MIEJSCE Lilianna Szymańska kl.VI (opiekun p. I. Kiełdanowicz);

II   MIEJSCE Nadia  Kwaśnik kl.IV (opiekun p. I. Kiełdanowicz);

III MIEJSCE Dobrosława Wolny kl.VI SP, Arina Smoliar kl.VI (opiekun p. A. Mołodecka);

Kategoria VII-VIII SP:

I MIEJSCE Karina Vapnicha kl.VIII (opiekun p. A. Mołodecka);

II MIEJSCE Kornelia Eitymowicz kl.VII (opiekun p. A. Mołodecka);

III MIEJSCE Anna Borek kl.VIII, Hanna Morawska kl.VII (opiekun p. A. Mołodecka);

Kategoria I-IV LO:

I    MIEJSCE     Nina Marcinkowska kl.II (opiekun p. A. Kowalczyk);

II MIEJSCE Dorota Bayer kl.III, Kornelia Multan kl.II (opiekun p. A. Kowalczyk);

III MIEJSCE Julia Łunkiewicz, Filip Bernatowski kl.III (opiekun p. A. Kowalczyk );

Serdecznie gratulujemy ! Nagrody i dyplomy zostaną przesłane pocztą

Wyniki konkursu pt.: „Wiesz?… Podoba mi się ten zwierz!”

Znamy już wyniki konkursu plastycznego pt.: „Wiesz?… Podoba mi się ten zwierz!”

Prace nagrodzone w kategorii klas I – IV:
I miejsce: praca „Paw – piękny ptak”, autor Katarzyna Mazur, kl. IV, SP nr 2 Specjalna w Kościerzynie (Kartuzy);
II miejsce: praca „Koń Luna”, autor Joanna Mazur, kl. IV, SP nr 2 Specjalne w Kościerzynie (Kartuzy)
III miejsce: praca „Królik”, autor Weronika Wilbik, kl. III, ZS nr 33 Specjalnych w Bydgoszczy..
Dodatkowo wyróżniono prace:
„Papuga”, autor Emilia Furmańska, klasa I, ZSS nr 3 w USD w Krakowie;
„Papuga Riko”, autor Wiktoria Jóskowska, kl. IV, SP nr 2 Specjalna w Kościerzynie (Kartuzy);
„Pies Wojtek”, autor Ignacy Szerement, kl. II, ZSO w MCN w Józefowie;
„Nela – kot domowy”, autor Marcel Szala, kl. II;
„Kot dachowiec’, autor Błażej Najman, kl. II, ZS im. M. Kotańskiego w Inowrocławiu;
„Koteczek”, autor Marcelina Rutowicz, kl. I, SP nr 38 Specjalna w Kielcach.

Prace nagrodzone w kategorii klas V – VIII:
I miejsce: praca „Lis rudy”, autor Maria Walkowiak, kl. VIII, ZS nr 108 w Poznaniu;
II miejsce: praca „Kotka imieniem Miaulina”, autor Elżbieta Hyży, 13 lat, ZSS nr 3 w Krakowie;
III miejsce: praca „Pies husky NERON””, autor Emila Libirt, kl. VIII ZSS nr 3 w Krakowie.
Prace wyróżnione:
„Żółw Suszi”, autor Piotr Tęcza, kl. V, ZSS nr 3 w Krakowie;
„Kaczor”, autor MArcelina Kutera, kl. V, ZS Uzdrowiskowych w Rapce;
„Łasica Eva”, autor Violetta Oniani, kl. V, ZSS w Szczecinie;
„Lemur”, autor Dominika Antkowiak, kl VII, ZS nr 108 w Poznaniu;
„Paw”, autor Amelia Warzecka, kl. VII, ZSS nr 3 w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

„Magia wierszy Juliana Tuwima”

W ostatnich tygodniach w naszej szkole uczniowie-pacjenci przygotowywali prace na konkurs plastyczny pt. „Magia wierszy Juliana Tuwima”. Napłynęło dużo pięknych i wyjątkowych prac.

Po długich naradach jury konkursowe wybrało zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej.

Oto lista zwycięzców.

W kategorii klas I-III SP:

I miejsce – Leon K.

II miejsce – Aleksander B.

III miejsce – Lena G.

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce – Dominika L.

II miejsce – Kinga G.

III miejsce – Oliwia W.

Ponadto jury postanowiło przyznać dwa wyróżnienia dla:

Lidia M.

Violetta O.

 

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Regulamin konkursu „Książki wciągają”

POSTANOWIENIA OGÓLNE:

1.1. Regulamin dotyczy Konkursu „Książki wciągają”, zwanego dalej „Konkursem”.

1.2. Organizatorem Konkursu Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie zwany dalej „Organizatorem”.

1.3. Facebook nie jest organizatorem niniejszego konkursu.

1.4. Konkurs odbywa się w terminie 23.04.2023– 27.04.2023 roku.

1.5. Organizator zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu trwania Konkursu poza termin określony w pkt. 1.4. niniejszego regulaminu, o czym poinformuje Uczestników Konkursu za pośrednictwem Strony na Facebooku.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

2.1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych.

2.2. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

2.3. Udział w Konkursie i podanie związanych z udziałem danych jest dobrowolne.

2.4. Przystąpienie do Konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zm).

3. ZASADY KONKURSU

3.1. Należy przesłać zdjęcie dziecka, bądź dzieci, z książką lub książkami.

3.2. Zdjęcia prac muszą być dostarczone w komentarzu, pod postem Konkursu na FP Zespołu Szkół Szpitalnych.

3.3. Organizator ma prawo wykorzystywać prace nadesłane przez Uczestnika wyłącznie w celach związanych z Konkursem, tj. promocyjnych  oraz informacyjnych, z których nie czerpie korzyści majątkowych.

3.4. Uczestnik, wysyłając prace, oświadcza, że praca stanowi w całości dzieło oryginalne, nie narusza praw autorskich osób trzecich, przepisów o ochronie tajemnicy państwowej i służbowej, jest wolna od jakichkolwiek zapożyczeń oraz nie mają miejsca żadne inne okoliczności, które mogłyby narazić Organizatora na odpowiedzialność wobec osób trzecich z tytułu wydania oraz rozpowszechniania pracy.

3.5. W przypadku każdego użycia zdjęcia Organizatorowi będzie przysługiwało prawo wykorzystania przesłanych fotografii w celach informacyjnych, wystawowych i promocyjnych bez konieczności zapłaty wynagrodzenia na rzecz Uczestnika.

4. CZĘŚĆ KONKURSOWA

4.1. Wszystkie prace przyjęte do Konkursu podlegają głosowaniu poprzez polubienia (lajki) pod zdjęciem.

4.2. Zdjęcie z największą ilością polubień (lajków) wygrywa.

4.3. Ogłoszenie wyników odbędzie się 28.04.2023 roku.

4.4. W uzasadnionych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów zawartych w punkcie 4. niniejszego regulaminu.

4.5. Wyniki Konkursu, w tym imię i nazwisko zwycięzcy wraz z ewentualnymi odredakcyjnymi komentarzami mogą być publikowane przez Organizatora na stronie internetowej sszpitalne.edu.pl na FP Zespołu Szkół Szpitalnych oraz w inny sposób w ogłoszeniach o Konkursie.

5. NAGRODY

5.1. Przewiduje się 1 nagrodę, w postaci vouchera na kwotę 50 zł do Kluboksięgarni Fika.

https://fikaszczecin.pl/

5.2. W sytuacji, gdy kilka zdjęć będzie posiadało jednakową liczbę polubień (lajków),  nagroda zostanie wyłoniona na zasadzie losowania.

6. ODBIÓR NAGRÓD

6.1. Organizator skontaktuje się poprzez wiadomość prywatną ze zwycięzcą w celu poinformowania o wygranej.

7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

7.1. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Konkursu zawarte w niniejszym Regulaminie.

7.2. Wysłanie zgłoszenia na Konkurs jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

7.3. Dane osobowe laureata Konkursu będą przetwarzane wyłącznie na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie, w szczególności w celu opublikowania wyników Konkursu. Dane osobowe ww. osób przetwarzane będą przy zachowaniu zasad określonych w ustawie o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zmianami). Administratorem danych osobowych udostępnionych przez ww. osoby będzie Organizator. Administrator danych może powierzyć innemu podmiotowi na zasadach przewidzianych w przepisie art. 31 ustawy o ochronie danych osobowych, w drodze umowy zawartej na piśmie, przetwarzanie danych osobowych w celach i w zakresie związanym z organizacją Konkursu.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Wyniki konkursu „Kosmiczny świat Mikołaja Kopernika”

Uwaga, uwaga ???
Ogłaszamy wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego dla klas I-III szczecińskich szkół podstawowych pt.: „Kosmiczny świat Mikołaja Kopernika”.
Spośród wielu przepięknych, niepowtarzalnych i niesamowitych prac, jury konkursowe wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce ex aequo:
Maja Soroka i Zofia Kupis – SP nr 35

II miejsce:
Zofia Porazik – Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa

III miejsce:
Nadia Bocheńska z ZSSz w Szczecinie

Wyróżnienia:
Zofia Sroka – SP nr 24
Julia Kocoń – SP nr 35
Dawid Litwin – SP nr 24
Zofia Gołubowicz – SP nr 11

GRATULUJEMY❣️❣️❣️

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie!
Gratulujemy pomysłowości i zdolności ❤️???
Dyplomy i nagrody dla zwycięzców zostaną dostarczone do szkół.

Wyniki wewnątrzszkolnego konkursu plastyczno-czytelniczego pt. „Rodzina Muminków”.

Wyniki konkursu: przy ocenie prac plastycznych,  jury (w składzie p. M. Kisielewicz i p. K. Sporny) brało pod uwagę zgodność prac z przedstawionym w regulaminie zadaniem konkursu, estetykę oraz pomysłowość prac.

Poniżej lista  nagrodzonych prac:) (Opiekunowie otrzymają podziękowania:)

Kategoria-klasy I-III szkoły podstawowej:

I miejsce: Julia Hajdas kl. II;

II miejsce: Gustaw Miler kl. III;

III miejsce: Pola Bogacz kl. II;

 

Kategoria-klasy IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce: Amelia Bladosz kl. VI;

II miejsce: Amelia Przewłocka-Chmara kl. VI;

III miejsce: Arsen Strizhakow kl. VI;

Pozdrawiamy wszystkich uczestników i serdecznie dziękujemy!:)