Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Jeden z naszych uczniów przebywający w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej, w dniu zakończenia roku szkolnego otrzymał świadectwo promocyjne do klasy programowo wyższej.
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego gościliśmy „łowców burz”, którzy opowiedzieli o mechanizmie powstawania burz, ich rodzajach oraz o bezpiecznym zachowaniu podczas burzy.
Uczniowie układali hasła związane z bezpieczeństwem podczas wakacji spędzanych w górach, nad wodą, w lesie, w mieście.
Mogli wykazać się także zręcznością w „łowieniu ryb” czy żonglowaniu chustami i kijami.
Na zakończenie spotkania każdy z uczniów został wyposażony w „wakacyjną kartę bezpieczeństwa”, frisbee, piłkę plażową lub rakietki.

WARSZTATY PLASTYCZNE

W czerwcu w szpitalu ,,Zdroje” odbył się cykl warsztatów, na których mali pacjenci mieli możliwość stworzenia prac plastycznych różnymi technikami.
Kreatywność i zdolności manualne naszych podopiecznych zaskoczyły wszystkich. Uczestnicy zajęć eksperymentowali tworząc wiele ciekawych i pomysłowych prac.
W ten sposób nasza szkoła włączyła się w edukacyjny projekt młodzieżowy ,,Żyrafy do zabawy”, który jest organizowany przez młodzież z III LO w ramach projektu ,,Lider Zachodniopomorski”.