Warsztaty z radzenia sobie z negatywnymi emocjami

Dnia 21 października b.r w szpitalu Zdroje miały miejsce bardzo ciekawe warsztaty przeprowadzone z uczniami-pacjentami, przez panie terapeutki z Poradni profilaktyczno-konsultacyjnej Monar na temat konstruktywnego radzenia sobie z negatywnymi emocjami.

Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk

10 października to dla polskiej literatury niebywałe święto. Olga Tokarczyk otrzymała literacką nagrodę Nobla za rok 2018. Oczywiście nie mogliśmy pozostać obojętni wobec tak wspaniałej wiadomości i w związku z tym uczniowie szkoły ponadpodstawowej, którzy przebywali na różnych oddziałach, uczestniczyli w ciekawych zajęciach poświęconych naszej noblistce-wyszukiwali i interpretowali cytaty Olgi Tokarczuk, a także wykonali urzekające gazetki.

Przy okazji uczniowie-pacjenci przypomnieli sobie wszystkich polskich pisarzy, którzy otrzymali Literacką Nagrodę Nobla.