Wyniki konkursu „Kosmiczny świat Mikołaja Kopernika”

Uwaga, uwaga 📣📣📣
Ogłaszamy wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego dla klas I-III szczecińskich szkół podstawowych pt.: „Kosmiczny świat Mikołaja Kopernika”.
Spośród wielu przepięknych, niepowtarzalnych i niesamowitych prac, jury konkursowe wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce ex aequo:
Maja Soroka i Zofia Kupis – SP nr 35

II miejsce:
Zofia Porazik – Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa

III miejsce:
Nadia Bocheńska z ZSSz w Szczecinie

Wyróżnienia:
Zofia Sroka – SP nr 24
Julia Kocoń – SP nr 35
Dawid Litwin – SP nr 24
Zofia Gołubowicz – SP nr 11

GRATULUJEMY❣️❣️❣️

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie!
Gratulujemy pomysłowości i zdolności ❤️💙💛💚
Dyplomy i nagrody dla zwycięzców zostaną dostarczone do szkół.

Wyniki wewnątrzszkolnego konkursu plastyczno-czytelniczego pt. „Rodzina Muminków”.

Wyniki konkursu: przy ocenie prac plastycznych,  jury (w składzie p. M. Kisielewicz i p. K. Sporny) brało pod uwagę zgodność prac z przedstawionym w regulaminie zadaniem konkursu, estetykę oraz pomysłowość prac.

Poniżej lista  nagrodzonych prac:) (Opiekunowie otrzymają podziękowania:)

Kategoria-klasy I-III szkoły podstawowej:

I miejsce: Julia Hajdas kl. II;

II miejsce: Gustaw Miler kl. III;

III miejsce: Pola Bogacz kl. II;

 

Kategoria-klasy IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce: Amelia Bladosz kl. VI;

II miejsce: Amelia Przewłocka-Chmara kl. VI;

III miejsce: Arsen Strizhakow kl. VI;

Pozdrawiamy wszystkich uczestników i serdecznie dziękujemy!:)

Wyniki konkursu „Maluję wiersze Jana Brzechwy”

Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego dla klas I, II i III szpitalnych i sanatoryjnych szkół podstawowych pt.:

„MALUJĘ WIERSZE JANA BRZECHWY”

Na organizowany przez naszą szkołę konkurs nadesłano  wiele pięknych, kolorowych, niepowtarzalnych prac.
Po burzliwych obradach komisja, w której skład weszli nasi nauczyciele: Danuta Rauza, Beata Grzybowska, Agata Paszkowska-Malarz i Iwona Kiełdanowicz, wyłoniła następujących zwycięzców:

Miejsce I – KACPER JABŁOŃSKI – Szkoła Podstawowa nr 101 we Wrocławiu

Miejsce II- BARTOSZ PILARSKI – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie

Miejsce III – FILIP BUKOWSKI – Zespół Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy

Ponieważ wybranie trzech najpiękniejszych prac było niezmiernie trudne, komisja wytypowała również liczne grono osób wyróżnionych.

Wyróżnienia:

FILIP KAWECKI – Szkoła Podstawowa nr 101 we Wrocławiu

MARIA JAŁOCHA – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie

WERONIKA PIĄTKIEWICZ – Zespół Szkół nr 12 we Wrocławiu

MAJA DZWONEK – Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

JULIA RUDNICKA – Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie

FILIP SIEDLECKI – Zespół Szkół nr 15 W Białymstoku

KATARZYNA DEMBNA – Dolnośląski Zespół Szkół Przyszpitalnych w Wałbrzychu

Zwycięzcom gratulujemy! A wszystkim uczestnikom i ich opiekunom bardzo dziękujemy za nadesłane prace.

Informujemy, że dyplomy i nagrody, oraz podziękowania dla nauczycieli zostaną przesłane pocztą.

„Nowe Nieznane przygody Świętego Mikołaja”

Ogłaszamy wyniki konkursu „Nowe Nieznane przygody Świętego Mikołaja”!

w kategorii klas 0- III:

I miejsce: Gaja Mokrzycka, kl. 3, Zespół Placówek Oświatowych im. ks. prof. J. Tischnera przy Małopolskim Centrum Rehabilitacji Dzieci  w Radziszowie

II miejsce: Zuzanna Wójtowicz, kl.3, Zespół Placówek Oświatowych im. ks. prof. J. Tischnera przy Małopolskim Centrum Rehabilitacji Dzieci  w Radziszowie

III miejsce: Igor Ferlag, kl. 1, Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Krakowie

w kategorii klas IV-VI:

I miejsce: Aleksandra Kudła, kl. 4, Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

II miejsce: Bartłomiej Michałek, kl. 4, Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Krakowie

III miejsce: Andrzej Kowalczyk, kl. 5, SP 101 (DOPDiZM) we Wrocławiu

w kategorii klas VII-VIII i starszych:

I miejsce: Emilia Kantor kl. 4 technikum, Zespół Szkół Specjalnych nr 3 Kraków

II miejsce: Oliwia Zychał, kl. 7,  Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie

III miejsce: Lena Duchnowska, kl. 8, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 20 przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

Wyróżnienia za prace plastyczne otrzymują Bartosz Pilarski, kl. 2 i Dominik Kamyk, kl. 5, Zespół Szkół Ogólnokształcących w MCN w Józefowie.

Wszystkie nadesłane prace zostały opublikowane jako „książka”- prezentacja i można je podziwiać tutaj:

https://view.genial.ly/61bd08c6e6cbe90e3841dafe/presentation-nowe-nieznane-przygody-swietego-mikolaja

oraz na naszej stronie w zakładce „biblioteka”.

Wszystkim gorąco dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu pt.: „Nie panikuję-resuscytuję”

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego dla uczniów klas VIII szczecińskich szkół podstawowych
pt.: „Nie panikuję-resuscytuję” ❤
objętego honorowym patronatem przez:
– Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1
im. prof. Tadeusza Sokołowskiego
Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
– Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ZDROJE”

Obradujące w szczególnym dniu- Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca- jury, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
Miejsce I
Laura Kwiatosińska – Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie
Miejsce II
Bartłomiej Panek – Szkoła Podstawowa Nr 69 im mjr H Sucharskiego w Szczecinie
Miejsce III
Zofia Palczewska – Szkoła Podstawowa nr 14 w Szczecinie

Wyróżnienia otrzymują:

Bartek Zatorski
Aleksandra Gródecka
Natalia Sipko
Anna Kołodzińska

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom dziękujemy za nadesłanie oryginalnych prac.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Informujemy, że nagrody, dyplomy i podziękowania zostaną dostarczone do szkół.

Wyniki „Bezpiecznie w lesie, w górach i nad wodą”

Ogłaszamy wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bezpiecznie w lesie, w górach i nad wodą”!
Po długich i burzliwych obradach komisja ustaliła następujące wyniki:
W kategorii klas VII- VIII
I miejsce ex aequo
•Kinga P. – Zespół Placówek Specjalnych w Kartuzach
•Patrycja M. – Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie
II miejsce – Ida W. – Zespół Placówek Specjalnych w Kartuzach
III miejsce- Nikola S.- Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie
W kategorii szkół ponadpodstawowych
Miejsce I ex aequo
•Filip K.- Szkoła Podstawowa nr 10 w Gdańsku
•Klaudia S.- Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie
Miejsce II – Gabriela Z. – Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce
Miejsce III – Karolina Ch. – Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie
Wyróżnienia
•Damian M. – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii
•Agnieszka M. – Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom i ich opiekunom bardzo dziękujemy za kreatywność i zaangażowanie!
Dyplomy i nagrody prześlemy pocztą.

Wyniki konkursu „Sedina – szczecińska legenda”

Uwaga, uwaga 📢
Ogłaszamy wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego dla klas I- III szczecińskich szkół podstawowych
pt. „Sedina-szczecińska legenda”:
MIEJSCE 1
Łukasz T. – Szkoła Podstawowa nr 59 im. Bolesława Krzywoustego w Szczecinie
w Szczecinie klasa 3a
MIEJSCE 2
Kuba M. – Szkoła Podstawowa nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie, klasa 3c
MIEJSCE 3
Zuzanna F. –  Szkoła Podstawowa nr 59 im. Bolesława Krzywoustego w Szczecinie, klasa 1c
Wyróżnienia
Mikhail R. – SP 54
Alessandro K. – SP 59
Julia P. – SP 54
Jakub Ż. – SP 59
GRATULUJEMY! 🏆🏅🎉
Dyplomy i nagrody wyślemy pocztą.