Dzień Dziecka w Zdrojach

Głośno, radośnie, słodko, pachnąco, twórczo, intensywnie…  tak minął nam Dzień Dziecka w Szpitalu Zdroje!
Był bardzo donośny przejazd aut i motocykli, a po nim występy klauna, wielkie bańki, warsztaty plastyczne, wirtualne kalambury, nauka cyrkowych sztuczek, afrykańskie bębny, koło fortuny, zagadkowy bajkowóz… Nie zabrakło również kiełbasek z grilla i pięknych prezentów dla  dzieci.
Wszystkim Dzieciom –  tym małym i tym dużym,  życzymy samych pięknych dni!
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam sprawić, żeby ten dzień był wspaniały?
Dom Kultury Słowianin
Fundacja „Dr Clown”
Christo Krzysztof Radew Warsztaty Gry Na Afrykańskich Bębnach Djembe
Paniom z Akademii Sztuki
Motocyklistom, kierowcom militarnych i zabytkowych aut
Policjantom
Pracownikom naszego szpitalnego marketingu za nieocenioną pomoc.

Dzień Dziecka na Unii

Pierwszy czerwca to zawsze musi być czas wspaniałej zabawy i prezentów. I tak też było w tym roku. Dzieci uczestniczyły  w warsztatach plastycznych, na których wykonały dla siebie kolorowe ozdoby na okno. Ponadto każdy mały i nieco większy pacjent otrzymał miłą niespodziankę: pluszaka, grę, zabawkę lub książeczkę, a także odpowiednią do „rangi” święta porcję słodkości. Kolorowe balony dopełniły szczęścia… Dziękujemy wszystkim życzliwym i hojnym ludziom, którzy przekazali naszym podopiecznym atrakcyjne prezenty, w tym naszym „stałym” sponsorom czyli „Euroafrice” oraz cukierni „Malinowa”.