Bezpieczna droga do szkoły

Bezpieczeństwo na drodze to bardzo ważna rzecz! Dlatego w dniach 13-16września w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej odbyły się zajęcia tematyczne pt.„Bezpieczna droga do szkoły”. Uczniowie obejrzeli film, poznawali i przypominali sobie podział drogowskazów, a także rozwiązywali zagadki oraz je kolorowali. Wszystko po to, by być bezpiecznym! Na koniec zajęć uczniowie otrzymali odblaski, które sprawią, że będą widoczni!

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki.
Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.  I z tej właśnie okazji dzisiaj dzieci w szpitalu przy ulicy Unii Lubelskiej uczestniczyły w kreatywnych zajęciach! Nie zabrakło zadań na tablecie oraz na papierze. Nasi uczniowie- pacjenci obejrzeli także bajkę „The dot”- Kropka.
Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się znakomicie.